Contact

SC APROPO MEDIA SRL

Inregistrată la Registrul Comerţului sub nr. J40/11437/13.07.2006, CUI 18850616, capital social 200 RON, cont bancar nr. CURR/RON/000/BUC RO72INGB0001008171648910 deschis la BANCA ING BANK

Adresa redacţiei:

Str Aurel Vlaicu 62-64, Sector 2, Bucureşti

Telefon: 031.825.64.60

Fax: 031.825.64.12

Liviu Mihai - Manager de proiect

Email: liviu.mihai@mpinteractiv.ro



Cosmin Aionita - Redactor www.go4games.ro

Email: cosmin.aionita@mpinteractiv.ro



Daniel Ion - Redactor www.go4games.ro

Email: daniel.ion@mpinteractiv.ro



George Olteanu - Redactor www.go4games.ro

Email: george.olteanu@mpinteractiv.ro



Aurelian Mihai - Redactor www.go4games.ro

Email: aurelian.mihai@mpinteractiv.ro

Daca vrei sa ne scrii, o poti face la adresa de email: contact@go4games.ro